JINGLEDAK

Jingledak; ağırlıklı olarak reklam, film ve dizi sektöründe hizmet veren bir müzik yapım şirketidir. İstanbul’daki stüdyolarında reklam filmleri, sinema filmleri, diziler, tanıtım filmleri, jenerik ve radyo spotları için müzik prodüksiyonları yapmaktadırlar.

MASTERPIECE

Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu 3 saat geçireceğin bir keyif seansı. Sonunda evine, ofisine götürüp asabileceğin, arkadaşlarına hediye edebileceğin kendieserlerin olacak. Daha önce hiç resim yapmamışsan bile, Masterpiece’te ressam sensin.

MOUNTRAIN

Türkiye’deki tek yerleşik doğa sporları ve Outdoor eğitim merkezi olan MounTRain Outdoor Academy Bolu Aladağlar’da 300 dönümlük çam ormanı içine kuruldu. MounTRain’in Bolu Aladağlar’da kurulmasının nedeni ise Outdoor aktivitelerinin vazgeçilmezi olan dağ, orman ve gölün bir arada bulunması.

STARSEED

Ayrı ayrı yaşam koçluğu ve atlarla koçluk sertfikalarına sahip eğitmenimiz de, yurtdışında katıldığı atlarla liderlik ve güç konulu eğitimlerden edindiği deneyim ve bilgi birikimini, “Authentic Leadership” (Özgün Liderlik) modeli ile birleştirerek ve ülkemiz koşullarına uyarlayarak uygulamakta ve atlarla grup veya kurum ihtiyaçlarına göreeğitimler tasarlayıp sunmaktadır.